About us

Nutrology®
Nutrology® je informační, vzdělávácí a prodejní portál, založený na základě poznatků na nové lékařské disciplíny Nutrology ( En. )- Nutrologie. Předmětem lékařského oboru Nutrology je zkoumání vědeckých mechanismů, účinost a bezpečnost stravy a doplňků stravy v kontextu s prevencí nemocí a přínosů pro zdraví. Na informačním a prodejním portálu Nutrology® jsou představovány pouze výrobky s prokázanou účinností a špičkové kvality. Pracovníci poradenského servisu Vám rádi pomohou s případnými dotazy k produktům jejich užítí a účinkům. Nutrology® - „Nechť je tvé jídlo tvým lékem a tvůj lék nechť je tvým jídlem.“ — Hippokratés z Kósu , byl nejslavnější lékař starověku a „otec medicíny“, zakladatel racionálního lékařství.

Our team

cms-img

Lorem set sint occaecat cupidatat non

Eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim.

Lorem ipsum dolor sit

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit. Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod.

Ipsum dolor sit