Vánoční dárky nejen pro sportovce 

Počet produktů: 10
 • filer on a row:
 • Nové

  Limitovaná Vánoční edice vysoce kvalitního černého čaje s ovocnou a kořenitou chutí, která jedinečně vykouzlí neopakovatelný čas Vánoc v bio organické kvalitě, sáček i obal jsou rozložitelné, nebělené a nechlórované.

  VESELÉ VÁNOCE - černý čaj

  Les Jardins de Gaïa
  135 Kč
 • Nové

  Věrně napodobuje světlo i barvu při východu a západu slunce. Rozjasňující světlo východu slunce Vás probudí přirozeně a svěží. Naopak slábnoucí jas západu slunce navodí před spánkem relaxační náladu.Takové usínání a probuzení upravuje cyklus spánku, čímž se zvyšuje energie a produktivita započatého dne. Je vhodný při poruše SAD(sezonní afektivní porucha).

  Bodyclock Spark 100 Lumie

  LUMIE
  3 499 Kč
 • Nové

  Vynikající přizpůsobení včetně délky východu slunce a intenzity osvětlení. Na výběr máte 9 zvuků pro režimy usínání i buzení, které vhodně doplňují západ i východ slunce při budíku. Výrobek je lékařské certifikované zařízení.

  Bodyclock Glow 150

  LUMIE
  4 158 Kč
 • Nové

  Bodyclock Shine 300 je světelný budík, který napodobuje světlo a barvu skutečného východu slunce. Ráno při o probuzení, se budete cítít vzhůru a svěží. Bodyclock Shine 300 takto pomáhá regulovat váš cyklus spánku a probuzení a bylo dokonce prokázáno, že zvyšuje náladu, energii a produktivitu po zbytek dne.  Bodyclock Shine 300 je zdravotnický prostředek...

  Bodyclock Shine 300

  LUMIE
  5 199 Kč
 • Nové

  Unikátní přístroj obsahuje 10 různých zvuků pro lepší usínání i probuzení, které vhodně doplňuje simulovaný západ a východ slunce s volitelnou intenzitou i barvou světla a dobou trvání 20, 30 či 45 minut. Je vhodný při poruše SAD(sezonní afektivní porucha).

  Bodyclock Glow 150

  LUMIE
  4 199 Kč
 • Nové

  Dokonalá harmonická chuť citrusů a skořice v kombinaci se stimulačním zeleným čajem, která Vás v zimním čase rozzáří a naplní vánoční atmosférou,  v biodynamické kvalitě s certifikací DEMETER , sáček i obal jsou rozložitelné, nebělené a nechlórované.

  Zimní potěšení zelený čaj,/Winter treat/,DEMETER

  Les Jardins de Gaïa
  135 Kč
 • Nové

  WHC - Matcha Green Tea

  WHC - BIO Matcha Green Tea 50 gr

  WHC
  528 Kč
 • Nové

  Vezměte náš NOMADS set a vyražte na jakoukoliv cestu! Chybět na ní nesmí: KANVA, tělové mléko 50 ml,  PERIYA k očištění těla 50 ml, MAHAKALI vyživující kondicioner vlasů 50 ml, YAMUNA vyživující šampón 50 ml, MAHANDI balzám na rty 10 ml

  Nomads Kit

  ABHATI SUISSE
  1 398 Kč
 • Nové
Zobrazeno 1 – 10 z 10 položek